Ikmēneša darba ziņojumā: Nelieli Uptick Minneapolis bezdarba Robert pusi

Saskaņā ar Robert pusi rajona priekšsēdētājs James Kwapick, vadītāji vēlamies strādāt, nenodarot pārdot to aģentūru darbaspēka pēdējā dalībniekiem — paaudzes Z — pašreizējā tirgū. “Bezdarbs Minneapolis redzēja rezerves palielinājumam, bet joprojām mēs piedzīvojām darbavietu skaita pieaugumu martā,” saka Kwapick. “, Un daudzi uzņēmumi vēl ir jāatjaunina savas nomas idejas ņemtu vērā Gen Z kandidātiem. Uzņēmumiem, kas centra tuvumā piesaistīt jaunās tehnoloģijas var iegūt konkurētspējas priekšrocības tirgū.

“Lai to izdarītu, darba devēji vispirms ir jāsaprot, algu un darba cerības Gen Z. Kwapick atzīmē, ka sākuma konkurētspējīgu atalgojumu, papildus šī laikmeta vērtības alternatīvas priekšrocības, kas veicinātu darba dzīves līdzsvaru, brīvā režīma stundām atgādina un maksā brīvprātīgo laika bez darba VTO. Kwapick arī brīdina darba devēju, lai sagatavotos vairs īri procesiem. “Minneapolis naudas aizdevums bezdarba līmenis ir zems. Pāris, kas ar apgabala darbavietu skaita pieaugumu un iznomājot ciklu var kabīne, atstājot esošos darbiniekus ar smagā darba slodze intervāls ir garāks par laiku,”viņš saka. Kwapick piedāvā darba devējiem saglabāt acu atvērts rādītājus par darba pārpūle un zinātu, kad meklēt palīdzību.

“Ja jūs atklāt jums rodas jautājums personāla vakantos amatus, uzskatu, ka darbs ar pagaidu darbinieku, lai aizpildītu robus, kamēr jūs atrast jaunas pilna laika izīrē,” viņš saka.